header
sygnet

O nas

Cześć,
z tej strony
zespół Lash Academy

Jesteśmy rodzinną firmą specjalizującą się w stylizacji rzęs i brwi. Na co dzień wykonujemy zabiegi, a przede wszystkim szkolimy przyszłe pokolenia utalentowanych stylistek.

Dlaczego właśnie
stylizacja rzęs i brwi?

Bo kochamy to robić i chcemy tym zarażać innych. Czerpiemy nieopisaną radość z obserwacji, jak nasze klientki rozkwitają. Ładujemy akumulatory, gdy spod naszych skrzydeł wychodzą nowe mistrzynie pęset. Nuda i przewidywalność? To nie u nas!

Tworzymy zieloną rodzinę. Zapał równoważymy harmonią wszystkiego, co nas otacza. Dlatego w progach naszej Akademii (i nie tylko :)) króluje zieleń – symbol spokoju i natury.

Kto
za tym
wszystkim
stoi?

Założycielka i strażniczka Akademii. Z branżą związana od czasów nastoletnich. Stylistka, instruktorka. Wielokrotna mistrzyni i wicemistrzyni w kraju i za granicą. Sędzia na międzynarodowych mistrzostwach stylizacji rzęs i brwi. Stale poszerza horyzonty, biorąc udział w prestiżowych szkoleniach u topowych instruktorów.

Perfekcjonistka o pedantycznej i drobiazgowej naturze. Wulkan energii. Pionierka, która nie boi się być krok przed innymi. Na rynku wyznacza trendy i konsekwentnie się ich trzyma.

Prywatnie miłośniczka kawy, dobrego kina i podróży w ciepłe zakątki świata. W pracy – jak i w życiu – towarzyszy jej mąż, który prowadzi sklep z profesjonalnymi produktami dla stylistów.

0

lat

doświadczenia
jako stylistka

0

lat

doświadczenia
w roli instruktorki

ponad

0

zadowolonych
kursantek

Świat stylizacji rzęs i brwi nie ma
przed nami tajemnic. Chcesz się przekonać?

Dołącz do naszej zielonej rodziny!