Warning: Undefined array key 0 in /home/platne/serwer205640/public_html/wnukowskalash.pl/wp-content/themes/wnukowska/functions.php on line 107

Warning: Attempt to read property "slug" on null in /home/platne/serwer205640/public_html/wnukowskalash.pl/wp-content/themes/wnukowska/functions.php on line 107
class="tmk_oferta-template-default single single-tmk_oferta postid-114 category-">
header
sygnet

Stylizacja rzęs

Przedłużanie i zagęszczenie rzęs

To zabieg polegający na przyklejeniu jednej lub kilku rzęs syntetycznych do jednej rzęsy naturalnej. Przedłużamy i zagęszczamy rzęsy wszystkimi metodami dostępnymi na rynku: od naturalnych 1:1 oraz lekkich objętości po mocne efekty typu mega volume 10-15D.

Nie wiesz, która metoda sprawdzi się u Ciebie? Bez obaw. Pomożemy Ci dobrać odpowiedni efekt. Uwzględnimy nie tylko Twoje oczekiwania, ale także typ urody czy predyspozycje Twoich naturalnych rzęs.

Pracujemy zarówno na rzęsach czarnych, jak i kilku odcieniach brązu. Tworzymy efekty specjalne, takie jak: efekt linera, strzałki czy Kim K. Wykonujemy zabiegi z użyciem rzęs kolorowych. Nieograniczone możliwości stylizacji i unikatowy efekt? U nas to możliwe!